Co je v SEJFu, to se počítá.

Když chcete výhodně nakoupit.

Chci SEJF

Co je SEJF

SEJF je aplikace pro chytré telefony, bez které se neobejdete!

Když si chcete zjednodušit život

Když chcete jít s dobou

Když nechcete nosit po kapsách mince na MHD nebo na parkování Mít SEJF v mobilu se prostě vyplatí!

Proč mít SEJF

Ulehčuje každodenní život

Kupte si MHD jízdenky či kupóny, zaplaťte za parking, soutěžte o vstupenky a mnoho dalšího. Vše na jednom místě kdykoliv potřebujete.

Umožňuje platit za různé služby

Provádějte bezpečné, bezkontaktní, bezhotovostní platby prostřednictvím chytrého telefonu.

Nabízí zajímavý obsah

Soutěžte, tipujte, hrajte si, bavte se a využívejte další výhody určené výhradně uživatelům aplikace SEJF.

Vyžádejte si více informací

Co umí SEJF?

Všechno, co potřebujete každý den, najdete v SEJFu.

Chci SEJF

Nainstalujte si SEJF a začněte ho využívat. Je to snadné.

Nainstalujte si SEJF
právě teď

K dispozici pro iOS a Android


Naši partneři

Systém SEJF je využíván jako unikátní platební nástroj, který díky technologii chytrých telefonů přináší množství vylepšení a výhod nejen pro uživatele, ale i pro obchodníky. SEJF je napojený na ověřený ticketingový systém, který spolehlivě funguje ve více než 40 městech České republiky. Platby za jízdné, parkovné či další služby, kde je nutné vystavení, distribuce a validace dokladu, se tak stávají pohodlnými, rychlými a přehlednými.

Lístek na MHD v Táboře už nechte doma, stačí mobil..

Dopravce nabízí aplikaci, která je k použití na chytrých telefonech. Jde o mobilní peněženku neboli SEJF. Přes něj rovněž pohodlně nakoupíte jízdenku. Ovšem s rozdílem, že z běžného telefonu zaplatíte za SMS buď 18 nebo 10 korun, s aplikací v chytrém telefonu si vyberete ze všech typů jízdenek, od pěti do 50 korun. Cestující dostávají alternativu k novinovým stánkům nebo automatům na papírové jízdenky. Více info nahttp://www.denik.cz/jihocesky-kraj/listek-uz-nechte-doma-staci-mobil-20150904-rbwa.html

Soutěž o účast na filmové premiéře

Společně s naším partnerem Tiscali Media, portálem Ženy.tiscali.cz jsme uspořádali soutěž. Fotoreport z akce najde zde http://zeny.tiscali.cz/vyherci-souteze-o-ucast-na-premiere-filmu-buraceni-si-akci-opravdu-uzili-246696

Frekvence 1 o soutěži SEJF a UNICEF

Hokejista a vyslanec dobré vůle UNICEF Patrik Eliáš ještě před začátkem hokejové sezóny v USA podpořil UNICEF ČR a zúčastnil se slavnostní večeře s výhercem letní soutěže, jejímž cílem bylo podpořit nové technologie umožňující finančně podporovat neziskové organizace. Soutěž probíhala prostřednictvím mobilní platební aplikace Sejf.

„Někdy stačí překvapivě málo – jediné kliknutí v mobilu – aby člověk pomohl zachránit život někoho, kdo tuto pomoc skutečně potřebuje. Podporuji UNICEF již dlouho a rád využívám nové způsoby, kterými lze jednoduše poslat pomoc,“ říká hokejista Patrik Eliáš. http://www.frekvence1.cz/zivotni-styl/pomahat-mohou-vsichni-rika-hokejista-patrik-elias-14687.shtml

SEJF byl doporučen časopisem Computer

Časopis Computer zařadil Sejf do tipů na mobilní aplikace. K pozitivním stránkám aplikace zařadil bezproblémovou funkčnost a rychlé a pohodlné kupování jízdenek. Jediným negativem je chybějící verze pro Windows Phone. Autor článku svou recenzi uzavírá konstatováním: „Po několika týdnech kupování jízdenek v Brně mohu potvrdit bezproblémovou funkčnost a hlavně už žádné nošení drobných.“

 

Kdo kupuje jízdenky přes Sejf, může vyhrát

Vít Lukáš, 2.6.2014, Deník

Ústí nad Labem - Cestující v ústecké MHD chce pomocí soutěže místní dopravní podnik přimět, aby využívali aplikaci Sejf. Jejím prostřednictvím si mohou majitelé chytrých telefonů kupovat elektronickou jízdenku, která je obdobou mnohem rozšířenější SMS jízdenky.

Účastnit se jí mohou všichni ti, kdo do konce srpna prostřednictvím svého telefonu odešlou pomocí aplikace Sejf devět klíčových slov ze soutěžních lokalit. Ty jsou na různých místech Ústí nad Labem. Za to mohou vyhrát řadu cen.

Aplikaci dopravní podnik zavedl na začátku loňské zimy. Přináší úsporu peněz jak cestujícím, tak dopravnímu podniku.

„Za její provoz platíme méně než za SMS jízdenky," řekl tehdy ředitel dopravního podniku Radek Chobot. Lidé navíc nemusí hradit cenu za odeslání SMS.

V Ústí lze ale aplikaci využít také k nákupu parkovacího lístku v automatech provozovaných Městskými službami.

DIRECT pay, s.r.o.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1

+420 776 545 554 (blokace)
+420 234 249 665 (informace)

Jsme tu pro Vás, neváhejte se nám ozvat.

O společnosti

Společnost DIRECT Pay, s.r.o. vznikla v roce 2000 a předmětem jejího podnikání jsou služby v oblasti přímých elektronických plateb pomocí mobilního telefonu. Aktuální projekt, mobilní aplikace SEJF, je systém elektronických peněz v mobilu. Řeší platby na místech, kde jste se dříve neobešli bez mincí. Umožňuje snadné a rychlé zakoupení jízdenek na MHD a parkovacích lístků bez nutnosti použití platebních automatů. Pomocí SEJFu se také můžete připojistit na cesty, zakoupit si slevu do oblíbené restaurace, soutěžit o ceny nebo v online režimu zaslat peníze blízkým či přispět potřebným v partnerských nadacích.

DIRECT pay, s.r.o. je zapsán Českou národní bankou se sídlem v Praze do registru vydavatelů elektronických peněz malého rozsahu. Česká národní banka je zároveň orgánem dohledu v oblasti poskytování platebních služeb.